top of page

Chcete se zbavit bolesti? Víme, jak vám pomoci.

Aktualizováno: 23. 10. 2022

Nápravou pohybového aparátu za pomocí manuálních (fasciálních) technik dosahuji skvělých výsledků u klientů.


Ať už klient přijde s akutním či chronickým problémem, tak fasciální manipulace ve velké části případů skvěle zabírá, a to i u těch, kteří už “vyzkoušeli všechno” a byla nad nimi zlomená hůl.


Povíme si něco k fascii, je to pojivová tkáň, která obaluje veškeré prvky lidského těla, propojuje všechny svaly, orgány, nervy a další struktury. Jedná se o jednu provázanou síť, a proto zde platí ohraná písnička, že “vše souvisí se vším”. Mnohdy klienti zapomenou na drobná zranění z dětství, která se na základě diagnostiky ukáží jako příčina problému jejich nově vzniklého problému. Pokud není fascie namáhána v tahu různými směry, tak tuhne jako ostatní měkké tkáně v lidském těle.


Ztuhnutí se může projevit bolestí, tlakem či nepříjemným tahem v určitě oblasti na těle. V takovém případě odstraním ztuhlé místo za pomocí tahu tkáně či hloubkové masáže za pomocí prstů, kloubů ruky nebo lokte. Dále jsem si oblíbil používání fasciálních nožů, baněk a masážních pistolí, které jsou velmi oblíbené u klientů. Skvělé nástroje, ale nikdy nenahradí zlaté české ručičky, proto vždy jednotlivé metody propojuji a celou terapii nastavuji individuálně každému klientovi na míru.


V závěru chci s pokorou poděkovat všem klientů, kteří se mi svěří pod ruce a já jim mohu za odměnu poskytnout to nejlepší ze mě a pomoci jim od bolestí. Držím palce každému bojovníkovi, který se rozhodl žít život bez bolesti. Kde je cesta je i cíl.


Honza

Kommentare


bottom of page