top of page

Mgr. Denisa Molinaro
Masérka a koučka

 

Denisa Molinaro masérka a koučka

Jmenuji se Denisa Molinaro, jsem masérka a mentální kouč. Vystudovala jsem Vysokou školu tělovýchovy a sportu Palestra, Bc. obor Volnočasový pedagog a následně Mgr. program Wellness specialista. V roce 2020 jsem dokončila kurz Certifikovaného profesionálního kouče, s akreditací MŠMT a také jsem se stala trenérkou EMS. Jsem vedoucí mládeže ve Sboru dobrovolných hasičů Říčany, absolvovala jsem kurz zdravotníka zotavovacích akcí v rámci Českého červeného kříže.

Ke zdravému životnímu stylu jsem měla blízko již od mala. Sport mám, troufám si říct, v genech. Snad se mohu pochlubit, že oba rodiče uběhli maraton a věnovali se různým sportům na  vysoké úrovni. Sama mám nejblíže k běhu, věnuji se především vytrvalostním běhům, úspěšně jsem dokončila různé ultramaratony, nejcennější je pro mě prozatím dokončení nejtěžšího českého trailového ultramaratonu Beskydské sedmičky. Životní motto: Život se má žít, ne přežít. A zážitky jsou náplní života.

 

Koučink

Koučink je velice účinná metoda osobního rozvoje. Moderní a osvědčený způsob, jak zvládnout stres, uvědomit si co, jak a proč chcete, jaké jsou vaše cíle a možné cesty k nim. Koučink se věnuje mnoha životním tématům, může být rodinný, osobní, životní, firemní a sportovní.Kouč neradí, nemanipuluje, jen vám správnými otázkami pomůže otevřít mysl. Na internetu najdete mnoho popisů, co je koučink, já ale věřím, že nejvíce vám řekne vlastní zkušenost. Dodržuji a řídím se Etickým kodexem kouče.


Vzdělání a kurzy 

 

2015-2017 VŠTVS Palestra, obor: Wellness specialista, titul Mgr.

2012-2015 VŠTVS Palestra, obor: Sportovní a volnočasový pedagog, titul Bc.

Pracovní zkušenosti

2020-současnost, osobní kouč

2010-současnost, Vedoucí mládeže, trenér, instruktor požárního sportu

2015- současnost, Hlavní vedoucí letních soustředění požárního sport

Kurzy

2020 Celostní koučink – CERTIFIKÁT CPC COACHINGWORLD

2020 Fitness trenér EMS systém

2018 Trenér požárního sportu SH ČMS

2009 Zdravotník zotavovacích akcí Český červený kříž

2009 Instruktor požárního sportu a atletických disciplín

bottom of page