top of page

BROTAS TRAINING PROGRAM

Trenér Mgr. Honza Brothánek

Představuji vám unikátní online tréninkový program, který spojuje silový a kondiční trénink, aby vám pomohl vytvarovat tělo a zlepšit fyzickou kondici. Program je sestaven pro cvičení v posilovně a obsahuje tři silové tréninky a jeden kondiční trénink každý týden, přičemž každá jednotka je pečlivě sestavena pro dosažení maximálních výsledků.

 

Jsem zde, abych vás podpořil na vaší cestě za lepší formou. Nabízím vám širokou škálu cviků, od tradičních silových disciplín až po výbušné plyometrické pohyby, takže vaše tréninky budou nejen účinné, ale také zábavné a motivující.

 

Věřím v důležitost osobního přístupu a přímé komunikace. Budu k dispozici na chatu pro všechny vaše dotazy, podporu nebo rady, které byste mohli potřebovat během tréninkového procesu. Jsem zde, abych vám pomohl zůstat motivovaný a dosáhnout těch nejlepších možných výsledků

 

Program je navržen tak, aby vyhovoval jak začátečníkům, tak zkušeným sportovcům, a nabízí vám cestu za silnějším a lépe vytvarovaným tělem. Připojte se ke mně a začněte svou cestu za lepší verzí sebe již dnes. Vaše cesta k lepší formě začíná právě tady!

Vyberte si jeden z ověřených fitness programů.
Brotas Training Program, Online fitness trenér Honza Brothánek, Online Coaching

BROTAS TRAINING PROGRAM

Unikátní online tréninkový program, který spojuje silový a kondiční trénink.
Pomůže vám vytvarovat tělo a zlepšit kondici. Program je sestaven pro cvičení v posilovně. 


PROGRAM OBSAHUJE:

> Měsíční tréninkový plán

> 3 silové tréninky, 1 kondiční trénink a neurologické drilly (každý týden)

> Tréninkový deník přímo v mobilní aplikaci

> Podporu formou chatu v aplikaci


Tréninky budou nejen účinné, ale také zábavné a motivující. Program je navržen tak, aby vyhovoval jak začátečníkům, tak zkušeným sportovcům.

Připojte se ke mně a začnete svou cestu za lepším já, cesta může začít!

Individuální online coaching 1:1, Online fitness trenér Honza Brothánek

INDIVIDUÁLNÍ ONLINE COACHING 1:1

Optimalizujte svůj trénink a dosáhněte maximálních výsledků s online coachingem 1:1. Získáte tréninkový plán sestavený přímo na míru.
 

COACHING OBSAHUJE:

> Vstupní konzultaci výživy a suplementace

> Individuální tréninkový plán na měsíc

> Tréninkový deník přímo v mobilní aplikaci

> 1x měsíčně osobní konzultace/trénink

> 1x týdně online konzultace v aplikaci


Trénink slouží jako přesný návod k dosažení cíle a k tomu vás individuálně vším provedu. Zaměříme se na každý detail, který ocení běžní návštěvníci fitness i sportovci.

Máte zájem o vhodně nastavený tréninkový program a dosáhnout výsledků? Napište mi.

Nabírání svalů Honza Brothánek - osobní a kondiční trenér.png

Špičková udržitelnost

V Brotas Training Programu je kladen důraz na dlouhodobou udržitelnost, pokrok a vyvážený rozvoj síly a kondice. Eliminuje potřebu střídání programů, které se soustředí pouze na jednu oblasti kondice, což může vést k vyčerpání těla. Brotas Training vám nabízí možnost zůstat v programu dlouhodobě a nepřetržitě na sobě pracovat, rozvíjet svou sílu, kondici a dosahovat stále nových úspěchů.

Získejte neprůstřelnou kondici
 

Kondiční trénink hraje klíčovou roli v posilování a regeneraci svalů, stejně jako v podpoře zdraví srdce. Je nezbytný pro efektivní a intenzivní trénink. Nejnovější studie potvrzují, že přispívá k růstu svalů a urychluje regeneraci. Kondiční cvičení může být zábavné a rozhodně není nudné! Proto jsem vytvořil program, který vás provede cestou rozvoje kondice a posílí vaše zdraví.

Kondiční trénink Honza Brothánek - osobní a kondiční trenér.png
Snímek obrazovky 2023-11-16 v 16.24.32.png
Silový trénink Honza Brothánek - osobní a kondiční trenér.png

Staňte se silnými

Představuji vám můj tréninkový systém kombinující rozvoj síly, kondice a tvarování těla. Tento komplexní program pravidelně využívají vrcholoví sportovci, tak i fitnessáci. Jako vystudovaný trenér pracující s řadou sportovců a hobby nadšenců vám ukážu, jak vytěžit maximum z vašeho tréninku a dosáhnout formy jako nikdy předtím. Jako bonus získáte dobrou fyzickou i duševní kondici.

Neurologické cviky

Neurotrénink zvyšuje mentální schopnosti, podporuje rychlejší myšlení, zlepšuje paměť a pomáhá v boji se stresem. Je dobrým pomocníkem v boji proti bolesti zad a kloubů. Pravidelné cvičení podporuje neuroplasticitu, což vede k lepšímu zvládání náročných situací a zvyšuje celkovou životní spokojenost. Využijte nové inovativní metody a buďte napřed!

Neurologické drilly Honza Brothánek - osobní a kondiční trenér.png
TRX trénink Honza Brothánek - osobní a kondiční trenér.png

Obnovte svou lásku k tréninku

Pouze silový trénink může být monotónní a nudný, stejně jako samotný kondiční trénink. Program Brotas Training kombinuje obojí, nabízí různorodý silový trénink a aerobní aktivity, čímž vytváří komplexní přístup pro silné, zdravé a vytvarované tělo. Výsledkem bude skvělá kondice, vyšší výkonnost, ale i motivace ke zlepšování se.

bottom of page